Lot n° 74

Albertus VERHOESEN (1806-1881)

Résultat :
Estimation :

Albertus Verhoesen (1806-1881), Een stalinterieur met vee en kippen, gesigneerd en gedateerd 'A. Verhoesen / 1855' (linksonder), olieverf op doek, 62x80 cm (met lijst : 86x105 cm), Conditie : doordrukking van het spieraam, craquelé,