Lot n° 65

Ferdinand Lepié (Tsjechisch, 1824-1883)

Résultat :
Estimation :

Ferdinand Lepié (Tsjechisch, 1824-1883), Gezicht op St. Wolfgang met de Zwölferhorn op de achtergrond, gesigneerd en gedateerd 'Lepie 1867' (rechtsonder), olieverf op doek, 55x71 cm (met lijst : 78x92 cm), Conditie : oppervlaktevuil, vergeeld, craquelé, bedoekt,