Jan Kleintjes (1872-1955), Slootje bij het huis 'Kolthoorn' aan de Kolthoornseweg te Heerde, gesigneerd en onduidelijk gedateerd waarschijnlijk 1908 'J Kleintjes' (rechtsonder), olieverf op doek geplakt op board, 30x46 cm (met lijst : 47x64 cm), Jan Kleintjes woonde tussen 1899-1955 in Heerde. Conditie : goed,