Armand Arsène Mannoury (Frans, werkzame periode:... Lot n° 47
Résultat :
Estimation :
Armand Arsène Mannoury (Frans, période d'activité : 1888-1893), Zomerlandschap met een boer bij een beek, gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Très affectueux souvenir / A. Mannoury. 86.' (rechtsonder), olieverf op doek, 55x38 cm (met lijst : 75x58 cm), Conditie : oppervlaktevuil, verder goed,