Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928) Lot n° 45
Résultat :
Estimation :
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928), "Entrée de la Hollande de Brielle (soirée d'été)", gesigneerd en gedateerd 'Chr. Dommelshuizen 1902. (linksonder), gesigneerd en getiteld (op de achterzijde), olieverf op doek, 41x51 cm (met lijst : 60x70 cm), Conditie : enkele stukje verfverlies, oppervlaktevuil, doek vergeeld en gegolfd, craquelé,