Lot n° 43

Jan Vrolijk (1846-1894)

Résultat :
Estimation :

Jan Vrolijk (1846-1894), Man te paard in de sneeuw, gesigneerd en gedateerd 'Jan Vrolijk f 85' (linksonder), olieverf op paneel, 44x34 cm (met lijst : 57x48 cm), Conditie : oppervlaktevuil, vergeeld, geschilderd op twee paneel,