Heinrich Pützhofen-Esters (Duits, 1872-1953) Lot n° 41
Résultat :
Estimation :
Heinrich Pützhofen-Esters (Duits, 1872-1953), Gezicht op een bergdorpje, gesigneerd 'Heinrich Pützhofen-Esters' (linksonder), olieverf op doek, 75x75 cm (met lijst : 93x94 cm), Conditie : diepe craquelé, doek vergeeld, oppervlaktevuil, verfverlies op de randen,