Elie Neuburger (1891-1972), Gezicht op de Kalkmarkt te Amsterdam, gesigneerd 'Elie Neuburger' (rechtsonder), olieverf op doek, 55x60 cm (met lijst:57x62 cm), Conditie : diepe craquelé,