Wlodimierz Zakrzewski (Pools, 1916-1992) Lot n° 39
Résultat :
Estimation :
Wlodimierz Zakrzewski (Pools, 1916-1992), Gezicht op de Leidsegracht te Amsterdam, gedateerd en gesigneerd en '1981 W Zakrzewski' (linksonder), olieverf op doek, zonder lijst, 65x73 cm, Conditie : goed,