Lot n° 39

Wlodimierz Zakrzewski (Pools, 1916-1992)

Résultat :
Estimation :

Wlodimierz Zakrzewski (Pools, 1916-1992), Gezicht op de Leidsegracht te Amsterdam, gedateerd en gesigneerd en '1981 W Zakrzewski' (linksonder), olieverf op doek, zonder lijst, 65x73 cm, Conditie : goed,