Lot n° 37

Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1994)

Résultat :
Estimation :

Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1994), Stilleven met druiven, karaf en potje op een tafel, gesigneerd 'Oosting.' (rechtsonder), olieverf op doek, 53x64 cm (met lijst : 70x81 cm). (rechtsonder), olieverf op doek, 53x64 cm (met lijst : 70x81 cm), Conditie : goed,