Willemijn van Dorp (1945), Boeketten, citrusvruchten en abrikozen op een tafel, gesigneerd met initialen en gedateerd 'VD 90' (rechstonder), olieverf op paneel, 78x88 cm (met lijst : 95x105 cm), Conditie : oppervlaktevuil, verder goed, Provenance : -Galerie Quintessence, Utrecht.