Janina Süssle-Muszkietowa (Pools, 1903-1956) Lot n° 34
Résultat :
Estimation :
Janina Süssle-Muszkietowa (Pools, 1903-1956), "Przy stole" / Aan tafel, gesigneerd en onduidelijk gedateerd (linksonder), getiteld (op de achterzijde), olieverf op doek, zonder lijst, 75x101 cm, Conditie : craquelé, een deukje, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam,