Lot n° 32

Benjamin Prins (1860-1934)

Résultat :
Estimation :

Benjamin Prins (1860-1934), Portret van een zittende man met wandelstok en baret, gesigneerd en gedateerd 'Benjamin Prins / 1890' (rechtsonder), olieverf doek, 100x80 cm (met lijst : 132x113 cm), Conditie : bedoekt, craquelé, verder goed,