Piet van Boxel (1912-2001), Portret van een zittende man, gesigneerd 'PJ v Boxel' (rechtsonder), olieverf op doek, zonder lijst,120x100 cm, Conditie : oppervlaktevuil, verder goed, Provenance : Familie van de kunstenaar.