Piet van Boxel (1912-2001), Portret van de zoon van de schilder, gesigneerd 'PJ. Boxel. (rechtsonder), olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst : 77x67 cm), Conditie : lichte craquelé, verder goed, Conditie : Familie van de kunstenaar.