Piet van Boxel (1912-2001), De schoenmaker, gesigneerd 'PJv Boxel' (linksonder), olieverf op doek, 80x101 cm (met lijst : 115x140 cm), Conditie : bedoekt, craquelé, verder goed. Daarbij een boek over de kunstenaar (Haags Palet). Provenance : Famille du sculpteur.