Piet van Boxel (1912-2001), Damesportret en profiel, gesigneerd 'PJ Boxel' (linksonder), olieverf op doek, 43x40,5 cm (met lijst : 46,5x43 cm), Conditie : doek licht gebobbeld (rechtsonder), verder goed, Provenance : Familie van de kunstenaar.