Piet van Boxel (1912-2001), Damesportret met groene trui, gesigneerd 'v. Boxel' (rechtsonder), olieverf op paneel, 35x25 cm (met lijst : 47x37 cm), Conditie : goed, Provenance : Familie van de kunstenaar.