Piet van Boxel (1912-2001) (2x), Boeket van madeliefjes ; Gemberpotje en zilveruitjes in een glas potje, 1x gesigneerd en gedateerd in de druk, 1x met annotatie 'Voor Pieter Jr.' (op de achterzijde), 1x olieverf op doek, 1x litho, diverse afm van 50x40 cm en 30x41 cm (met lijst : 62x53 cm en 50x61 cm), Conditie : goed, Provenance : Familie van de kunstenaar.