Piet van Boxel (1912-2001), Ponton sur un rivier, niet gesigneerd, olieverf op doek geplakt op board, 38x58 cm (met lijst : 53x71 cm), Conditie : oppervlaktevuil, verder goed, Provenance : Familie van de kunstenaar.