Piet van Boxel (1912-2001) (2x), 'Heipalen voor Dijkaanleg' ; Berglandschap, 1x gesigneerd 'PJ van Boxel' (rechtsonder) en 1x gesigneerd en geannoteerd 'PJv Boxel Texel' (linksonder), 2x aquarel, diverse afm van 45x60 cm en 63x86 cm (met lijst : 60x80 cm en 66x89 cm), Conditie : papier gebobbeld en vergeeld, verder goed, Provenance : Familie van de kunstenaar.