Piet van Boxel (1912-2001) (2x), 'Deltawerken' ; Bergriviertje, 1x gesigneerd 'Boxel' (rechtsonder) en getiteld en gedateerd '1961' (op de achterzijde), 1x gesigneerd met initialen, gedateerd en onduidelijk geannoteerd 'PB / Oct 61' (rechtsonder), 1x gouache op papier en 1x gemengde techniek op papier, diverse afm van 34x46 cm en 50x71 cm (met lijst : 54x65 cm et 60x81 cm), Provenance : Familie van de kunstenaar,