Adriaan de la Rivière (1857-1941), Marktkraam met handkar, gesigneerd 'A de la Rivière' (rechtsonder), olieverf op doek geplakt op paneel, 19,5x32 cm (met lijst : 34,5x48 cm), Conditie : doek vergeeld, licht craquelé, verder goed,