Lot n° 11

Geo Poggenbeek (1853-1903)

Résultat :
Estimation :

Geo Poggenbeek (1853-1903), Hollands weidelandschap met koeien en molens, gesigneerd 'Geo. Poggenbeek. (linksonder), aquarelle, 23,5x41 cm (met lijst : 38x56 cm), Conditie : aantasting van het papier (in de lucht), verder goed,