Jan Vrolijk (1846-1894), Een koe met haar kalf in een polderlandschap, gesigneerd en gedateerd 'Jan. Vrolijk f 80' (linksonder), aquarel, 30x22 cm (met lijst : 54x44 cm), Conditie : goed,