Louwrens Hanedoes (1822-1905), Ruïnes in Malo, Rome, geannoteerd en gedateerd 'Malo. 1884 Rome' (rechtsonder), restanten van een oud etiket (op het spieraam), olieverf op doek, 49x63 cm (met lijst : 67x81 cm), Conditie : doordrukking van het spieraam, craquelé, oppervlaktevuil, scheur (winkelhaak),