Lot n° 6

Gabriël Hanedoes (1869-1953)

Résultat :
Estimation :

Gabriël Hanedoes (1869-1953), Heidelandschap met pijnbomen, gesigneerd 'G. Hanedoes. (rechtsonder), olieverf op doek, 68x95 cm (met lijst : 97x124 cm), Conditie : oppervlaktevuil, enkel stukje verfverlies, doordrukking van het spieraam, een deukje, craquelé, ,