Louwrens Hanedoes (1822-1905), Knotwilgen aan een beekje met wandelaar, gesigneerd 'Hanedoes. fc' (rechtsonder) ; gestempeld (op de achterzijde), olieverf op paneel, 14x18 cm (met lijst : 29x33 cm), Conditie : oppervlaktevuil, verder goed, Provenance :
-Collection Van der Dussen,