Louwrens Hanedoes (1822-1905), Wandelaars op een bospad, olieverf op paneel, 22x27 cm (met lijst : 18,5x34 cm), Conditie : oppervlaktevuil, craquelé, verder goed, Provenance : Collecte Van der Dussen,