Lot n° 1

Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Résultat :
Estimation :

Louwrens Hanedoes (1822-1905), éleveur de bétail de race Jonge avec son fils dans une exploitation agricole, signé et daté 'L Hanedoes. fct. 1863.' (rechtsonder), gestempeld 'L. Hanedoes' (op de achterzijde), olieverf op doek, 25x34 cm (met lijst : 37x46 cm), Conditie : oppervlaktevuil, craquelé, verder goed, Provenance : -Kunsthandel Gebr. Douwes, Amsterdam. -Veiling, Christie's, Amsterdam, 24 avril 2002, lot 61.