Pedro BIVERO
Sacrum Sanctuarium crucis et patientiae : Crucifixorum et Cruciferorum
En langue latine
R P Petro Bivero Matritensi soc Iesv Theologo Serenissimorum Belgij Principum Concionatore
Anvers, Ex officina plantiniana Balthasaris Moreti, 1634
In-4, reliure pleine en veau, dos à nerfs, titre doré
Rousseurs et quelques taches, usures et manques à la reliure, déchirure