Le chant de la violette.
Lithographie en couleurs.
Cachet de la signature de Magritte.
Numérotée 195/300. Signature de Georgette Magritte.
Lithografie in kleur.
Gestempeld met Magritte's handtekening.
Genummerd 195/300.
Handtekening van Georgette Magritte.
73,5 x 52,5 cm (feuille) Encadrée