Le jugement de Pâris ou famille singe, (1897) ; Elephant ; Aigle.
Ensemble de trois lithographies en noir.
Signées dans la planche ou avec cachet de la signature.
Set van drie litho's in zwart. Gesigneerd in de plaat of met de stempel van de handtekening.
Dimensions variées.