/
Lot N° 821 -
Topography: The Netherlands Alphen aan den Rijn.... Lot n° 821
Résultat :
Estimation :
aan den Ryn. D'aaloude herkomst, bevolking (...) en zyne huidendaagze geleegenheid. Doorwrogt met een voegzaame schets van het Heemraadschap van Rynland. Door P. Plemper. Met konst-printen geciert. Leiden, H. van Damme, 1714, 1st ed., (24),261,(11) p., w. engr. title vignette and 7 very fine fold. plates by F. Bleyswijk, contemp. vellum, sm. 8vo.
Title p. foxed; without first free endpaper. Else a fine copy. Nijhoff/ Van Hattum 250.