Lampe à poser.
Grès émaillé et bronze.
Monogrammée et datée 17- 11-1920.
Tafellamp.
Geëmailleerd zandsteen en brons. Gemonogrameerd en gedateerd 17-11-1920.
1920.
Royal Copenhagen.
H.47 cm