Lot n° 336

Patrick Nordström (1870-1929)

Résultat :
Estimation :

Lampe à poser. Grès émaillé et bronze. Monogrammée et datée 17- 11-1920. Tafellamp. Geëmailleerd zandsteen en brons. Gemonogrameerd en gedateerd 17-11-1920. 1920. Royal Copenhagen. H.47 cm