ISOCRATE. Oratîones et epistolae, cum latina interpretatione... Lot 46
Résultat :
Estimation :
ISOCRATE. Oratîones et epistolae, cum latina interpretatione Hieronymi Wolfii ab ipso ... Geneve, Samuel Crespin, 1618. In-8 relié vélin époque, titre manuscrit sur le dos.
Edition grecque et latine.