Lot n° 1004

Résultat :
Estimation :

(Nieuwenhuis) Jacques Perk, Gedichten. Met Voorrede van Mr. C. Vosmaer en Inleiding van Willem Kloos. Vercierd door T. Nieuwenhuis. Amsterdam, Van Looy, 1897. In-8°. Reliure orig. en toile décorée.