(Nieuwenhuis) Jacques Perk, Gedichten. Met Voorrede... Lot n° 1004
Résultat :
Estimation :
(Nieuwenhuis) Jacques Perk, Gedichten. Met Voorrede van Mr. C. Vosmaer en Inleiding van Willem Kloos. Vercierd door T. Nieuwenhuis. Amsterdam, Van Looy, 1897.
In-8°.
Reliure orig. en toile décorée.