Lot n° 1266

Pablo Picasso (1881-1973)

Résultat :
Estimation :

Pablo Picasso (1881-1973) Pablo Picasso (1881-1973) Eau-forte 27/50, signée au crayon. Ets 27/50, gesigneerd in potlood. 12 x 8,5 cm 12 x 8,5 cm