Christ en plâtre patiné couleur bronze
Christ... Lot 1038
Résultat :
Estimation :
Christ en plâtre patiné couleur bronze sur une console en bois Christus in gepatineerd bronskleurig gips op een houten console. H 24 et 41 cm Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent
H 24 et 41 cm
Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent