Statue de Marie en plâtre polychrome
Statue de... Lot 1037
Résultat :
Estimation :
Statue de Marie en plâtre polychrome Polychroom gipsen beeld van Maria. H 120 cm Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent
H 120 cm
Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent