3 statues Christ en plâtre polychrome
3 statues... Lot 1036
résultat :
Estimation :
3 statues Christ en plâtre polychrome 3 gipsen beelden Christus in polychromie. H 66 cm Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent
H 66 cm
Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent