Horloge Ormulu avec candélabre
Horloge Ormulu... Lot 835
Résultat :
Estimation :
Horloge Ormulu avec candélabre Signé Clodion, daté 1762. Een ormulu klok met kandelaars. De brons gesigneerd Clodion en gedateerd 1762. H 61,5 et 53 cm
H 61,5 et 53 cm