Lot n° 638

Résultat :
Estimation :

Colomn pendule J.C. Cailly Colomn pendule J.C. Cailly Daté du 19e siècle. Een 19e -eeuwse kolompendule, gemerkt J.C. Cailly. H 50 cm H 50 cm