Frans Smeers (1873-1960)
Frans Smeers (1873-1960) Portrait d'une jeune femme. Huile sur toile, signée et datée '25. Portret van een jonge dame. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '25. 100 x 80 cm
100 x 80 cm