G. De Mol
G. De Mol Krotwoningen in Ghent Huile... Lot 547
Résultat :
Estimation :
G. De Mol
G. De Mol Krotwoningen in Ghent Huile sur panneau, signée et datée '89. Krotwoningen Gent. Olie op paneel, gesigneerd en gedateerd '89. 29 x 21 cm
29 x 21 cm