Paul Permeke (1918-1990)
Paul Permeke (1918-1990) Vue d'une rivière avec des pêcheurs. Huile sur toile, signée. Een riviergezicht met vissers. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm
40 x 50 cm