Zacharie Noterman (C.1820-1890)
Zacharie Noterman (C.1820-1890) Intitulé 'La conversation entre chiens et singes'. Huile sur toile, signée. Intitulé 'Het gesprek tussen honden en apen'. Olieverf op doek, gesigneerd. 80 x 106 cm
80 x 106 cm