Jules Verwest, A. Vandecasteele & L. Duvivier
Jules... Lot 48
Résultat :
Estimation :
Jules Verwest, A. Vandecasteele & L. Duvivier Lot avec 3 tableaux de Jules Verwest, A. Vandecasteele & L. Duvivier. Un intérieur d'église (Venise), une église à Heule et des maisons à Ostende. Huiles sur panneau (3) et signées (2). Een lot met 3 schilderijen van Jules Verwest, A. Vandecasteele & L. Duvivier. Een kerkinterieur (Venetië), een kerk in Heule en Huizen in Oostende. Olieverf op paneel (3) en gesigneerd (2). 33 x 24, 37,5 x 29,5 et 19 x 26,5 cm
33 x 24