Hermanus II Koekkoek (1836-1909)
Hermanus II Koekkoek (1836-1909) Paysage d'hiver avec patineurs sur glace. Huile sur panneau, signée. Winterlandschap met schaatsers. Olieverf op paneel, gesigneerd. 17,5 x 23,5 cm
17,5 x 23,5 cm