Lot n° 19

Hermanus II KOEKKOEK (1836-1909)

Résultat :
Estimation :

Hermanus II Koekkoek (1836-1909) Hermanus II Koekkoek (1836-1909) Paysage d'hiver avec patineurs sur glace. Huile sur panneau, signée. Winterlandschap met schaatsers. Olieverf op paneel, gesigneerd. 17,5 x 23,5 cm 17,5 x 23,5 cm