Lot n° 13

Raymond VAN DE WAELE (1894-?)

Résultat :
Estimation :

Raymond Van De Waele (1894- ?) Raymond Van De Waele (1894- ?) Vaches au bord de la rivière Lyss. Huile sur toile, signée. Koeien bij de rivier de Leie. Olieverf op doek, gesigneerd. 51 x 73 cm 51 x 73 cm