Raymond Van De Waele (1894- ?)
Raymond Van De Waele (1894- ?) Vaches au bord de la rivière Lyss. Huile sur toile, signée. Koeien bij de rivier de Leie. Olieverf op doek, gesigneerd. 51 x 73 cm
51 x 73 cm